Derby Pub
Debrecen Városi és Körzeti Labdarúgó Szövetség Honlapja www.dvklsz.hu - szovets.iroda@dvklsz.hu 4032 Debrecen, Oláh G. u. 5. Tel/fax: 06/ 52-514-432
Naptár
Július 2020
HKSZCSPSZV
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Augusztus 2020
HKSZCSPSZV
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Statisztikák

Egyedi látógatók:
Ma:3
Tegnap:74
Összes:4397
Napi átlag:58

-30 nap | -7 nap | -1 nap | 2020-07-06-i mérkőzések | +1 nap | +7 nap | +30 nap
IdőpontHazai csapatVendég csapatPálya,
Játékvezető/Eredmény
Osztály
2020-07-06
19:00
FC DebujMáv-Irodatechnika.comDEAC-1,
Szalóczi Szabolcs
III.osztály
2020-07-06
20:00
Ultras DebrecenValhalla FCDEAC-1,
Szalóczi Szabolcs
IV.osztály
2020-07-06
19:00
Hajdúk Ifjúsági SEFaterok TeamOláh G-5,
Szilágyi Zoltán
V.osztály
2020-07-06
20:00
Fair Play TeamHajdú KSZV.Oláh G-5,
Szilágyi Zoltán
II.osztály
2020-07-06
21:00
AirventNo IdeaOláh G-5,
Szilágyi Zoltán
II.osztály
2020-07-06
18:00
Boca SeniorsYoung BoysAgrár 2,
Zsurka János
V.osztály
2020-07-06
19:00
Napelem-DKVBliczAgrár 2,
Zsurka János
I.osztály
2020-07-06
20:00
KorinMed AEKPitl ExpertsAgrár 2,
Búzás Vince
III.osztály
2020-07-06
21:00
FC LétramesterClub Sadaqah Eredmény:
3 - 0
III.osztály
2020-07-06
18:00
Törvény és Taktika EgyesületV-KonyakAgrár 1,
Erdélyi Sándor
VI.osztály
2020-07-06
19:00
Deportívo NyakonrúglakSchaeffler SEAgrár 1,
Erdélyi Sándor
III.osztály
2020-07-06
20:00
SporikKipe Car Kft.Agrár 1,
Papp János
VI.osztály
2020-07-06
21:00
MRK-StruktúraBorép-HungáriaAgrár 1,
Papp János
III.osztály
2020-07-06
18:00
Léta BoysDKV FCJármű salak,
Szakács László
V.osztály
2020-07-06
19:00
Hajdú TTEMárió FCJármű salak,
Szakács László
VI.osztály
2020-07-06
19:00
Szasza és a haverokBumerángDEAC-2,
Kovács Péter
IV.osztály
2020-07-06
20:00
Harvard Egyetemi ClubCívis LokomotívDEAC-2,
Kovács Péter
IV.osztály
2020-07-06
19:00
Ulyssys Kft.Chievo DebrecenOláh G-2,
Baradziej László
V.osztály
2020-07-06
20:00
MVVG FCÁbrahámhegy FCOláh G-2,
Baradziej László
V.osztály
2020-07-06
19:00
DEAC MK OriginálMahagóni GrizzlykOláh G-3,
Molnár Csaba
IV.osztály
2020-07-06
20:00
El-SzállítPedagógusOláh G-3,
Molnár Csaba
ÖF.osztály
2020-07-06
20:00
Retek FCHatvan Non-StopOláh G-4,
Bánkúti Jenő
II.osztály
2020-07-06
21:00
Csillag GarázskapuAqua Generál-Lendület FCOláh G-4,
Bánkúti Jenő
III.osztály
2020-07-06
19:00
Outsys Kft.DélibábOláh G-1,
Dombi Kornél
ÖF.osztály
2020-07-06
20:00
Tachograph Klinika-Postás SENagy-Épszer Kft.Oláh G-1,
Dombi Kornél
II.osztály