Klub adatok
Csapatvezető | Takács András |
Fotó | Játékos neve | Kor |
---|---|---|
Bakó Mihály | 35 | |
Bíró Kristóf | 24 | |
Bodó Máté | 24 | |
Cserei József | 27 | |
Dankó Csaba | 34 | |
Gedawy Aly Ahmed | 21 | |
Gődér Attila | 42 | |
Kanbur Eyüp | 34 | |
Kapitány Imre | 48 | |
Kemenczei János | 26 | |
Kiss Ákos | 26 | |
Magdy Mohamed | 21 | |
Mezei Milán | 24 | |
Nagy Gergely Ádám | 39 | |
Nagy János | 44 | |
Nagy Nándor Márton | 25 | |
Nagy Zoltán | 23 | |
Onur Hayamana | 34 | |
Pál András | 33 | |
Polgár Zoltán | 44 | |
Radnai Dániel | 26 | |
Selyem Patrik | 25 | |
Szima Norbert | 21 | |
Szűcs Szabolcs | 50 | |
Takács András | 62 | |
Tolnai Ádám | 33 | |
Varga Balázs | 49 | |
Varga Béla | 53 | |
Varga Tamás | 25 | |
Zöld Norbert | 25 |
2023.04.18 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.04.18 (kedd) 19:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Márton József
Részletek megtekintése2023.04.21 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.04.21 (péntek) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 1-es pálya
Játékvezető: Bánkuti Jenő
Részletek megtekintése2023.04.28 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.04.28 (péntek) 19:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Erdélyi Sándor
Részletek megtekintése2023.05.04 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.05.04 (csütörtök) 19:45
Oláh Gábor u. - 5-ös pálya
Játékvezető: Harmati László
Részletek megtekintése2023.05.05 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.05.05 (péntek) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Erdélyi Sándor
Részletek megtekintése2023.05.10 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.05.10 (szerda) 20:00
Oláh Gábor u. - 1-es pálya
Játékvezető: Dombi Kornél
Részletek megtekintése2023.05.12 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.05.12 (péntek) 19:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Bánkuti Jenő
Részletek megtekintése- Nagy Máté (1 gól)
- Lakatos Krisztián (3 gól)
- Bolgár Dénes (1 gól)
- Domán Péter (3 gól)
2023.05.15 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.05.15 (hétfő) 21:00
Oláh Gábor u. - 2-es pálya
Játékvezető: Márton József
Részletek megtekintése2023.05.18 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.05.18 (csütörtök) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Molnár Csaba
Részletek megtekintése2023.05.19 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.05.19 (péntek) 19:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Erdélyi Sándor
Részletek megtekintése2023.05.23 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.05.23 (kedd) 20:00
Oláh Gábor u. - 3-as pálya
Játékvezető: Harmati László
Részletek megtekintése2023.05.24 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.05.24 (szerda) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Tóth Huba
Részletek megtekintése2023.05.31 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.05.31 (szerda) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Kovács Péter
Részletek megtekintése- Bereczki Dániel (2 gól)
- Kertész Róbert (1 gól)
- Gáll Tibor Sándor (1 gól)
- Maczi József (1 gól)
- Kovács Zoltán (1 gól)
2023.06.01 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.06.01 (csütörtök) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Bánkuti Jenő
Részletek megtekintése2023.06.07 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.06.07 (szerda) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Bedő Károly
Részletek megtekintése- Zabiák Patrik (1 gól)
- Dr. Széles Attila (1 gól)
- Nagy Róbert (2 gól)
- Bolega Sándor (1 gól)
2023.06.09 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.06.09 (péntek) 20:00
Oláh Gábor u. - 3-as pálya
Játékvezető: Kovács Péter
Részletek megtekintése2023.06.14 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.06.14 (szerda) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Papp János
Részletek megtekintése2023.06.15 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.06.15 (csütörtök) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 1-es pálya
Játékvezető: Dombi Kornél
Részletek megtekintése2023.06.20 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.06.20 (kedd) 18:30
Dózsa iskola
Játékvezető: Molnár Csaba
Részletek megtekintése2023.06.22 | Mérkőzés(ek)
- Dr. Széles Attila (1 gól)
- Lénárt Péter (2 gól)
- Tar Gergő (4 gól)
- Tóth Gergõ (2 gól)
- Széles Zsolt (1 gól)
- Bakos Tibor (1 gól)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.06.22 (csütörtök) 20:00
Debreceni Egyetem Agrár - 1-es pálya
Játékvezető: Gálfi Flórián
Részletek megtekintése2023.06.28 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.06.28 (szerda) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Márton József
Részletek megtekintése2023.08.30 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.08.30 (szerda) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Bánkuti Jenő
Részletek megtekintése2023.09.05 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.09.05 (kedd) 20:00
Oláh Gábor u. - 2-es pálya
Játékvezető: Harmati László
Részletek megtekintése2023.09.08 | Mérkőzés(ek)
- Matkó László Ferenc (1 gól)
- Hermann István (3 gól)
- Halász András (2 gól)
- Zékány-Nagy Patrik (1 gól)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.09.08 (péntek) 21:00
Oláh Gábor u. - 5-ös pálya
Játékvezető: Bedő Károly
Részletek megtekintése2023.09.13 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.09.13 (szerda) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Márton József
Részletek megtekintése2023.09.18 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.09.18 (hétfő) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Márton József
Részletek megtekintése2023.09.21 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.09.21 (csütörtök) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Papp János
Részletek megtekintése2023.09.26 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.09.26 (kedd) 20:00
Oláh Gábor u. - 2-es pálya
Játékvezető: Bedő Károly
Részletek megtekintése2023.10.04 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.10.04 (szerda) 21:00
Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya
Játékvezető: Papp János
Részletek megtekintése2023.10.10 | Mérkőzés(ek)
DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály
Mérkőzés jegyzőkönyve
2023.10.10 (kedd) 19:00
Oláh Gábor u. - 5-ös pálya
Játékvezető: Márton József
Részletek megtekintéseIdőpont | Hazai | Vendég | Pálya | Játékvezető | Végeredmény |
---|---|---|---|---|---|
2023.04.18 (kedd) 19:00 | Kolónia FC | Master Fiúk | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Márton József | 5 - 2 |
2023.04.21 (péntek) 21:00 | Kobév-Red Blue | Kolónia FC | Debreceni Egyetem Agrár - 1-es pálya | Bánkuti Jenő | 2 - 0 |
2023.04.28 (péntek) 19:00 | Kolónia FC | Sporik | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Erdélyi Sándor | 3 - 5 |
2023.05.04 (csütörtök) 19:45 | Szpartak Légió | Kolónia FC | Oláh Gábor u. - 5-ös pálya | Harmati László | 2 - 5 |
2023.05.05 (péntek) 21:00 | Kolónia FC | Airvent | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Erdélyi Sándor | 1 - 3 |
2023.05.10 (szerda) 20:00 | Natuti FC | Kolónia FC | Oláh Gábor u. - 1-es pálya | Dombi Kornél | 5 - 2 |
2023.05.12 (péntek) 19:00 | Kolónia FC | Nagy-Épszer Kft. | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Bánkuti Jenő | 4 - 8 |
2023.05.15 (hétfő) 21:00 | Athos 04 FC | Kolónia FC | Oláh Gábor u. - 2-es pálya | Márton József | 2 - 1 |
2023.05.18 (csütörtök) 21:00 | Kolónia FC | Cápák FC | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Molnár Csaba | 3 - 3 |
2023.05.19 (péntek) 19:00 | Kolónia FC | Boca Seniors | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Erdélyi Sándor | 3 - 5 |
2023.05.23 (kedd) 20:00 | Harvard Egyetemi Club | Kolónia FC | Oláh Gábor u. - 3-as pálya | Harmati László | 2 - 1 |
2023.05.24 (szerda) 21:00 | Kolónia FC | NoSponzor | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Tóth Huba | 3 - 6 |
2023.05.31 (szerda) 21:00 | Kolónia FC | FC Létramester | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Kovács Péter | 1 - 6 |
2023.06.01 (csütörtök) 21:00 | Cápák FC | Kolónia FC | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Bánkuti Jenő | 3 - 2 |
2023.06.07 (szerda) 21:00 | Kolónia FC | Teva Debrecen SE | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Bedő Károly | 1 - 5 |
2023.06.09 (péntek) 20:00 | Master Fiúk | Kolónia FC | Oláh Gábor u. - 3-as pálya | Kovács Péter | 3 - 2 |
2023.06.14 (szerda) 21:00 | Kolónia FC | Kobév-Red Blue | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Papp János | 6 - 3 |
2023.06.15 (csütörtök) 21:00 | Sporik | Kolónia FC | Debreceni Egyetem Agrár - 1-es pálya | Dombi Kornél | 3 - 3 |
2023.06.20 (kedd) 18:30 | DEAC MK Original | Kolónia FC | Dózsa iskola | Molnár Csaba | 4 - 4 |
2023.06.22 (csütörtök) 20:00 | Teva Debrecen SE | Kolónia FC | Debreceni Egyetem Agrár - 1-es pálya | Gálfi Flórián | 11 - 3 |
2023.06.28 (szerda) 21:00 | Kolónia FC | Szpartak Légió | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Márton József | 1 - 0 |
2023.08.30 (szerda) 21:00 | Kolónia FC | Natuti FC | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Bánkuti Jenő | 2 - 7 |
2023.09.05 (kedd) 20:00 | Nagy-Épszer Kft. | Kolónia FC | Oláh Gábor u. - 2-es pálya | Harmati László | 1 - 2 |
2023.09.08 (péntek) 21:00 | Airvent | Kolónia FC | Oláh Gábor u. - 5-ös pálya | Bedő Károly | 7 - 2 |
2023.09.13 (szerda) 21:00 | Kolónia FC | Athos 04 FC | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Márton József | 1 - 3 |
2023.09.18 (hétfő) 21:00 | Boca Seniors | Kolónia FC | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Márton József | 2 - 3 |
2023.09.21 (csütörtök) 21:00 | Kolónia FC | DEAC MK Original | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Papp János | 3 - 1 |
2023.09.26 (kedd) 20:00 | NoSponzor | Kolónia FC | Oláh Gábor u. - 2-es pálya | Bedő Károly | 3 - 4 |
2023.10.04 (szerda) 21:00 | Kolónia FC | Harvard Egyetemi Club | Debreceni Egyetem Agrár - 2-es pálya | Papp János | 6 - 4 |
2023.10.10 (kedd) 19:00 | FC Létramester | Kolónia FC | Oláh Gábor u. - 5-ös pálya | Márton József | 2 - 2 |
NO. | JÁTÉKOS | GÓL |
---|---|---|
1 | Gődér Attila | 10 |
2 | Bakó Mihály | 8 |
3 | Dankó Csaba | 7 |
4 | Polgár Zoltán | 4 |
5 | Varga Balázs | 4 |
6 | Selyem Patrik | 2 |
7 | Radnai Dániel | 2 |
8 | Szűcs Szabolcs | 2 |
9 | Nagy Zoltán | 1 |
10 | Cserei József | 1 |
11 | Nagy János | 1 |
Játékos | Sárgalap |
---|---|
Dankó Csaba | 1 |
Onur Hayamana | 1 |
Polgár Zoltán | 1 |
Szima Norbert | 1 |
Radnai Dániel | 1 |
Gődér Attila | 1 |