A Hungarotarg nyerte a Spring Tour debreceni állomását

A HUNGAROTARG csapata nyerte az Országos Mini-Futball Bajnokság ötödik fordulóját.

Nyolc csapat, azon belül is hét debreceni és egy ceglédi alakulat vett részt a debreceni Spring Touron. A bajnokság 25*45-ös pályán és 4*2-es kapukra zajlott és a csapatok láthatóan hamar megbarátkoztak a minifoci szabályaival is. Remek meccseket láthatott volna a nagyérdemű, ha az esemény nem zártkapus lett volna, hiszen a résztvevők egyöntetű véleménye szerint nem volt gyenge csapat a mezőnyben. A torna legjobb játékosának az FC Debujt erősítő Bucz Bence bizonyult, a kapusok 'különversenyét' a győztes Hungarotarg hálóját védő Barta Károly nyerte, míg a legtöbb találatot a 'Fékes' Ladányi Dávid szerezte!

A Debrecen Városi és Körzeti Labdarúgó Szövetséggel közösen szervezett megmérettetésen a Panel Centrum csapata az ezüstérmet, míg a Fékcentrum a bronzot szerezte meg. GRATULÁLUNK!