3. Osztály

NO. CSAPAT LM GY D V RG KG PONT
1 Deportivo Nyakonrúglak 9 8 1 0 45 15 25
2 MRK-Struktúra 10 8 0 2 62 38 24
3 Retek FC 8 7 1 0 43 18 22
4 Aqua Generál - Lendület FC 9 5 1 3 29 30 16
5 KorinMed AEK 9 5 0 4 42 44 15
6 Cívis Lokomotív 9 5 0 4 27 20 15
7 Iron Monkey Cycle 9 4 0 5 25 31 12
8 FC Létramester 10 3 0 7 27 39 9
9 Máv-Irodatechnika.com 9 2 1 6 28 37 7 *
10 Pitl Experts 10 2 1 7 36 48 7
11 Cápák FC 8 2 1 5 25 37 7
12 Kolónia FC 9 2 1 6 19 33 7
13 BORÉP Hungária 9 2 1 6 16 34 7
NO. JÁTÉKOS CSAPAT GÓL
1 Papp Gábor KorinMed AEK 20
2 Matlag István MRK-Struktúra 18
3 Ifj. Sigér Sándor Máv-Irodatechnika.com 15
4 Szabó Balázs Cápák FC 14
5 Papp Ádám Retek FC 14
6 Kádár Péter MRK-Struktúra 14
7 Horváth Ádám Pitl Experts 13
8 Czumbil Gergő MRK-Struktúra 13
9 Kremniczki Ferenc Retek FC 13
10 Nagy Attila MRK-Struktúra 10
11 Takács Tamás Deportivo Nyakonrúglak 9
12 Ihracska Tamás FC Létramester 8
13 Illés József KorinMed AEK 8
14 Szûcs Balázs Iron Monkey Cycle 8
15 Tamás Márk Retek FC 8
16 Kósa Szabolcs KorinMed AEK 7
17 Antal Arnold Aqua Generál - Lendület FC 7
18 Karalyos Róbert Deportivo Nyakonrúglak 7
19 Szilágyi Zoltán Cívis Lokomotív 6
20 Molnár Bálint Deportivo Nyakonrúglak 6
21 Faragó Bence Cívis Lokomotív 6
22 Cserei József Máv-Irodatechnika.com 5
23 Fekete Csaba Pitl Experts 5
24 Simon Norbert Aqua Generál - Lendület FC 5
25 Faghiura Radu Deportivo Nyakonrúglak 5
26 Szakál Szabolcs Aqua Generál - Lendület FC 5
27 Végh László Pitl Experts 4
28 Csákó Gergő Cívis Lokomotív 4
29 Sveda Tamás Deportivo Nyakonrúglak 4
30 Puskás Richárd Cívis Lokomotív 4
31 Rácz Szabolcs KorinMed AEK 4
32 Viczján Gábor FC Létramester 4
33 Rácz Norbert MRK-Struktúra 4
34 Huri Róbert Pitl Experts 4
35 Varga Béla Máv-Irodatechnika.com 4
36 Rácz Norbert Deportivo Nyakonrúglak 4
37 Vass Ottó Deportivo Nyakonrúglak 4
38 Szászi Sándor FC Létramester 4
39 Bíró Kristóf Kolónia FC 4
40 Nagy Nándor Márton Kolónia FC 4
41 Fehér László BORÉP Hungária 4
42 Sági József Aqua Generál - Lendület FC 3
43 Gődér Attila Kolónia FC 3
44 Nagy Pál Retek FC 3
45 Gaál Roland Deportivo Nyakonrúglak 3
46 Gáspár Zsolt Aqua Generál - Lendület FC 3
47 Varga Csanád Iron Monkey Cycle 3
48 Bakk Gábor Cápák FC 3
49 Kovács Ákos Cívis Lokomotív 3
50 Balogh Csaba BORÉP Hungária 3
51 Gánicz Ádám Iron Monkey Cycle 3
52 Erdõs András Iron Monkey Cycle 3
53 Hajdú Ádám Márk BORÉP Hungária 2
54 Czibere Balázs Retek FC 2
55 Kiss Zoltán András Retek FC 2
56 Tóth Balázs Iron Monkey Cycle 2
57 Tóth Róbert Máv-Irodatechnika.com 2
58 Jánosi Bálint Cívis Lokomotív 2
59 Ambrus Dávid Pitl Experts 2
60 Bereczki Dániel FC Létramester 2
61 Dr. Tamás András Pitl Experts 2
62 Kató Márk FC Létramester 2
63 Ungvári Gergely KorinMed AEK 2
64 Nagy Kálmán FC Létramester 2
65 Torró Lóránt Cápák FC 2
66 Láda Tamás FC Létramester 2
67 Marozsán Dávid Kolónia FC 2
68 Horváth János BORÉP Hungária 2
69 Szilágyi Dávid Kolónia FC 2
70 Tolnai Ádám Kolónia FC 2
71 Halász Zoltán Cápák FC 2
72 Árva Dávid Aqua Generál - Lendület FC 2
73 Gulyás Gábor FC Létramester 2
74 Horváth Ákos Pitl Experts 2
75 Hajnal Gergő MRK-Struktúra 2
76 Molnár Gábor BORÉP Hungária 1
77 Bakó Mihály Kolónia FC 1
78 Kálny Zalán Cívis Lokomotív 1
79 Ökrös Krisztián Iron Monkey Cycle 1
80 Kun Dávid Iron Monkey Cycle 1
81 Nagy Tamás MRK-Struktúra 1
82 Obajed Al-Ali Omar Retek FC 1
83 Borbély Dániel Iron Monkey Cycle 1
84 Oláh Csaba Aqua Generál - Lendület FC 1
85 Nagy Zsolt BORÉP Hungária 1
86 Grega Dávid BORÉP Hungária 1
87 Kovács Ádám Attila Iron Monkey Cycle 1
88 Szabó István Aqua Generál - Lendület FC 1
89 Varga Tamás Kolónia FC 1
90 Szûcs Szabolcs Máv-Irodatechnika.com 1
91 Balázs Attila Cápák FC 1
92 Sarkadi Ákos Pitl Experts 1
93 Balogh Béla Pitl Experts 1
94 Kolompár Csaba BORÉP Hungária 1
95 Kiss Levente Iron Monkey Cycle 1
96 Murvai Viktor Cívis Lokomotív 1
97 Nagy Zoltán Aqua Generál - Lendület FC 1
98 Zsurka János Cápák FC 1
99 Kovács Péter Pitl Experts 1
100 Nagy István Aqua Generál - Lendület FC 1
101 Faggyas László Máv-Irodatechnika.com 1
102 Maczi József FC Létramester 1
103 Zalán Tamás Cápák FC 1
104 Munkácsi Miklós Cápák FC 1
105 Koroknai Máté Pitl Experts 1
106 Mező Róbert BORÉP Hungária 1
Helyezés Csapatnév Sárgalap 5 perces Piroslap Ki nem állás Pontok
1 Deportivo Nyakonrúglak 0 0 0 0 0
2 KorinMed AEK 0 0 0 0 0
3 Cápák FC 0 0 0 0 0
4 Iron Monkey Cycle 0 0 0 0 0
5 Aqua Generál - Lendület FC 1 0 0 0 1
6 FC Létramester 1 0 0 0 1
7 MRK-Struktúra 2 0 0 0 2
8 Cívis Lokomotív 2 0 0 0 2
9 Pitl Experts 3 0 0 0 3
10 Kolónia FC 4 0 0 0 4
11 BORÉP Hungária 5 0 0 0 5
12 Retek FC 6 0 0 0 6
13 Máv-Irodatechnika.com 2 0 0 1 7
2021.05.31 | Mérkőzés(ek)
5 Cápák FC
  • Szabó Balázs (3 gól)
  • Bakk Gábor (1 gól)
  • Zalán Tamás (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.05.31 (hétfő) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Bánkuti Jenő

Részletek megtekintése
4 KorinMed AEK
  • Papp Gábor (3 gól)
  • Kósa Szabolcs (1 gól)
1 Cívis Lokomotív
  • Faragó Bence (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.05.31 (hétfő) 19:00

Oláh Gábor u. - 5-ös pálya

Játékvezető: Szilágyi Zoltán

Részletek megtekintése
2 Kolónia FC
  • Bíró Kristóf (1 gól)
  • Varga Tamás (1 gól)
4 Máv-Irodatechnika.com
  • Varga Béla (1 gól)
  • Ifj. Sigér Sándor (3 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.05.31 (hétfő) 20:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Bánkuti Jenő

Részletek megtekintése
1 BORÉP Hungária
  • Fehér László (1 gól)
3 Iron Monkey Cycle
  • Varga Csanád (2 gól)
  • Gánicz Ádám (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.05.31 (hétfő) 21:00

Oláh Gábor u. - 2-es pálya

Játékvezető: Molnár Csaba

Részletek megtekintése
8 Retek FC
  • Kremniczki Ferenc (1 gól)
  • Kiss Zoltán András (1 gól)
  • Tamás Márk (1 gól)
  • Papp Ádám (4 gól)
  • Czibere Balázs (1 gól)
9 MRK-Struktúra
  • Rácz Norbert (1 gól)
  • Czumbil Gergő (1 gól)
  • Matlag István (1 gól)
  • Nagy Attila (6 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.05.31 (hétfő) 21:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Bánkuti Jenő

Részletek megtekintése
1 FC Létramester
  • Viczján Gábor (1 gól)
2021.06.02 | Mérkőzés(ek)
6 KorinMed AEK
  • Rácz Szabolcs (1 gól)
  • Papp Gábor (3 gól)
  • Kósa Szabolcs (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.02 (szerda) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Baradziej László

Részletek megtekintése
3 Cívis Lokomotív
  • Csákó Gergő (1 gól)
  • Szilágyi Zoltán (1 gól)
  • Puskás Richárd (1 gól)
3 Aqua Generál - Lendület FC
  • Gáspár Zsolt (1 gól)
  • Árva Dávid (1 gól)
  • Simon Norbert (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.02 (szerda) 20:45

DEAC 1. pálya

Játékvezető: Bánkuti Jenő

Részletek megtekintése
2 Pitl Experts
  • Fekete Csaba (1 gól)
  • Dr. Tamás András (1 gól)
2021.06.03 | Mérkőzés(ek)
3 BORÉP Hungária
  • Kolompár Csaba (1 gól)
  • Fehér László (2 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.03 (csütörtök) 20:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Szilágyi Zoltán

Részletek megtekintése
3 Cápák FC
  • Halász Zoltán (1 gól)
  • Szabó Balázs (2 gól)
3 Aqua Generál - Lendület FC
  • Gáspár Zsolt (1 gól)
  • Simon Norbert (2 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.03 (csütörtök) 20:45

DEAC 1. pálya

Játékvezető: Baradziej László

Részletek megtekintése
3 Máv-Irodatechnika.com
  • Ifj. Sigér Sándor (3 gól)
1 FC Létramester
  • Ihracska Tamás (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.03 (csütörtök) 21:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Szilágyi Zoltán

Részletek megtekintése
4 Deportivo Nyakonrúglak
  • Sveda Tamás (1 gól)
  • Karalyos Róbert (2 gól)
  • Molnár Bálint (1 gól)
2 Retek FC
  • Kremniczki Ferenc (1 gól)
  • Papp Ádám (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.03 (csütörtök) 21:00

Oláh Gábor u. - 1-es pálya

Játékvezető: Erdélyi Sándor

Részletek megtekintése
2 Kolónia FC
  • Marozsán Dávid (1 gól)
  • Gődér Attila (1 gól)
2021.06.04 | Mérkőzés(ek)
7 Pitl Experts
  • Horváth Ákos (1 gól)
  • Horváth Ádám (3 gól)
  • Dr. Tamás András (1 gól)
  • Fekete Csaba (2 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.04 (péntek) 19:00

Oláh Gábor u. - 3-as pálya

Játékvezető: Molnár Csaba

Részletek megtekintése
9 MRK-Struktúra
  • Kádár Péter (1 gól)
  • Czumbil Gergő (3 gól)
  • Hajnal Gergő (1 gól)
  • Matlag István (3 gól)
  • Nagy Attila (1 gól)
2021.06.07 | Mérkőzés(ek)
4 Cívis Lokomotív
  • Faragó Bence (2 gól)
  • Csákó Gergő (1 gól)
  • Szilágyi Zoltán (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.07 (hétfő) 19:00

Oláh Gábor u. - 5-ös pálya

Játékvezető: Kovács Péter

Részletek megtekintése
2 FC Létramester
  • Maczi József (1 gól)
  • Bereczki Dániel (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.07 (hétfő) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Baradziej László

Részletek megtekintése
3 Kolónia FC
  • Nagy Nándor Márton (1 gól)
  • Gődér Attila (1 gól)
  • Szilágyi Dávid (1 gól)
9 Máv-Irodatechnika.com
  • Varga Béla (1 gól)
  • Ifj. Sigér Sándor (4 gól)
  • Cserei József (2 gól)
  • Tóth Róbert (1 gól)
  • Faggyas László (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.07 (hétfő) 20:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Baradziej László

Részletek megtekintése
2 Pitl Experts
  • Végh László (1 gól)
  • Ambrus Dávid (1 gól)
8 Retek FC
  • Kremniczki Ferenc (3 gól)
  • Tamás Márk (1 gól)
  • Papp Ádám (3 gól)
  • Nagy Pál (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.07 (hétfő) 21:00

Oláh Gábor u. - 1-es pálya

Játékvezető: Dombi Kornél

Részletek megtekintése
3 KorinMed AEK
  • Papp Gábor (2 gól)
  • Illés József (1 gól)
1 Cápák FC
  • Halász Zoltán (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.07 (hétfő) 21:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Baradziej László

Részletek megtekintése
5 Aqua Generál - Lendület FC
  • Antal Arnold (1 gól)
  • Nagy Zoltán (1 gól)
  • Sági József (1 gól)
  • Szakál Szabolcs (1 gól)
  • Nagy István (1 gól)
2021.06.08 | Mérkőzés(ek)
5 Deportivo Nyakonrúglak
  • Molnár Bálint (2 gól)
  • Faghiura Radu (1 gól)
  • Rácz Norbert (1 gól)
  • Vass Ottó (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.08 (kedd) 19:00

Oláh Gábor u. - 5-ös pálya

Játékvezető: Búzás Vince

Részletek megtekintése
4 MRK-Struktúra
  • Kádár Péter (1 gól)
  • Czumbil Gergő (1 gól)
  • Matlag István (1 gól)
  • Nagy Attila (1 gól)
2021.06.09 | Mérkőzés(ek)
5 MRK-Struktúra
  • Kádár Péter (2 gól)
  • Czumbil Gergő (2 gól)
  • Matlag István (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.09 (szerda) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Horváth Béla

Részletek megtekintése
3 Iron Monkey Cycle
  • Szûcs Balázs (1 gól)
  • Varga Csanád (1 gól)
  • Tóth Balázs (1 gól)
4 Pitl Experts
  • Huri Róbert (1 gól)
  • Horváth Ádám (1 gól)
  • Végh László (1 gól)
  • Koroknai Máté (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.09 (szerda) 19:00

Oláh Gábor u. - 3-as pálya

Játékvezető: Márton József

Részletek megtekintése
4 Deportivo Nyakonrúglak
  • Gaál Roland (1 gól)
  • Karalyos Róbert (1 gól)
  • Takács Tamás (1 gól)
  • Vass Ottó (1 gól)
2021.06.10 | Mérkőzés(ek)
3 Máv-Irodatechnika.com
  • Varga Béla (1 gól)
  • Tóth Róbert (1 gól)
  • Ifj. Sigér Sándor (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.10 (csütörtök) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Falvai Csaba

Részletek megtekintése
7 Cápák FC
  • Munkácsi Miklós (1 gól)
  • Szabó Balázs (4 gól)
  • Bakk Gábor (2 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.10 (csütörtök) 20:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Falvai Csaba

Részletek megtekintése
5 Retek FC
  • Kremniczki Ferenc (1 gól)
  • Papp Ádám (1 gól)
  • Tamás Márk (2 gól)
  • Czibere Balázs (1 gól)
2 Aqua Generál - Lendület FC
  • Antal Arnold (1 gól)
  • Sági József (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.10 (csütörtök) 20:45

DEAC 1. pálya

Játékvezető: Horváth Béla

Részletek megtekintése
1 Cívis Lokomotív
  • Szilágyi Zoltán (1 gól)
2021.06.11 | Mérkőzés(ek)
2 Iron Monkey Cycle
  • Szûcs Balázs (1 gól)
  • Tóth Balázs (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.11 (péntek) 19:00

Oláh Gábor u. - 2-es pálya

Játékvezető: Pap Imre

Részletek megtekintése
1 FC Létramester
  • Szászi Sándor (1 gól)
2021.06.14 | Mérkőzés(ek)
2 Cápák FC
  • Szabó Balázs (2 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.14 (hétfő) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Molnár Csaba

Részletek megtekintése
5 Pitl Experts
  • Horváth Ádám (4 gól)
  • Kovács Péter (1 gól)
3 Cívis Lokomotív
  • Puskás Richárd (2 gól)
  • Csákó Gergő (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.14 (hétfő) 19:00

Oláh Gábor u. - 5-ös pálya

Játékvezető: Kovács Péter

Részletek megtekintése
2 Máv-Irodatechnika.com
  • Szûcs Szabolcs (1 gól)
  • Cserei József (1 gól)
8 Retek FC
  • Kiss Zoltán András (1 gól)
  • Kremniczki Ferenc (4 gól)
  • Papp Ádám (1 gól)
  • Nagy Pál (2 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.14 (hétfő) 20:00

Oláh Gábor u. - 1-es pálya

Játékvezető: Papp János

Részletek megtekintése
3 Aqua Generál - Lendület FC
  • Antal Arnold (1 gól)
  • Sági József (1 gól)
  • Simon Norbert (1 gól)
7 KorinMed AEK
  • Rácz Szabolcs (2 gól)
  • Papp Gábor (4 gól)
  • Ungvári Gergely (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.14 (hétfő) 20:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Molnár Csaba

Részletek megtekintése
4 FC Létramester
  • Ihracska Tamás (1 gól)
  • Láda Tamás (1 gól)
  • Nagy Kálmán (1 gól)
  • Kató Márk (1 gól)
1 Iron Monkey Cycle
  • Gánicz Ádám (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.14 (hétfő) 21:00

Oláh Gábor u. - 2-es pálya

Játékvezető: Bánkuti Jenő

Részletek megtekintése
4 Deportivo Nyakonrúglak
  • Karalyos Róbert (1 gól)
  • Molnár Bálint (1 gól)
  • Vass Ottó (1 gól)
  • Rácz Norbert (1 gól)
2 Kolónia FC
  • Nagy Nándor Márton (1 gól)
  • Bíró Kristóf (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.14 (hétfő) 21:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Molnár Csaba

Részletek megtekintése
4 MRK-Struktúra
  • Rácz Norbert (1 gól)
  • Czumbil Gergő (1 gól)
  • Matlag István (1 gól)
  • Nagy Attila (1 gól)
2021.06.16 | Mérkőzés(ek)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.16 (szerda) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Horváth Béla

Részletek megtekintése
3 Cívis Lokomotív
  • Faragó Bence (2 gól)
  • Szilágyi Zoltán (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.16 (szerda) 19:00

Oláh Gábor u. - 3-as pálya

Játékvezető: Márton József

Részletek megtekintése
4 Iron Monkey Cycle
  • Kun Dávid (1 gól)
  • Szûcs Balázs (1 gól)
  • Gánicz Ádám (1 gól)
  • Ökrös Krisztián (1 gól)
4 Deportivo Nyakonrúglak
  • Sveda Tamás (1 gól)
  • Rácz Norbert (1 gól)
  • Vass Ottó (1 gól)
  • Faghiura Radu (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.16 (szerda) 20:00

Oláh Gábor u. - 5-ös pálya

Játékvezető: Erdélyi Sándor

Részletek megtekintése
1 Kolónia FC
  • Bíró Kristóf (1 gól)
4 FC Létramester
  • Ihracska Tamás (1 gól)
  • Láda Tamás (1 gól)
  • Szászi Sándor (1 gól)
  • Nagy Kálmán (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.16 (szerda) 20:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Horváth Béla

Részletek megtekintése
3 BORÉP Hungária
  • Balogh Csaba (1 gól)
  • Nagy Zsolt (1 gól)
  • Hajdú Ádám Márk (1 gól)
2 Máv-Irodatechnika.com
  • Varga Béla (1 gól)
  • Ifj. Sigér Sándor (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.16 (szerda) 21:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Horváth Béla

Részletek megtekintése
3 Retek FC
  • Kremniczki Ferenc (1 gól)
  • Obajed Al-Ali Omar (1 gól)
  • Papp Ádám (1 gól)
2021.06.17 | Mérkőzés(ek)
4 MRK-Struktúra
  • Czumbil Gergő (2 gól)
  • Nagy Tamás (1 gól)
  • Nagy Attila (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.17 (csütörtök) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Horváth Béla

Részletek megtekintése
2 KorinMed AEK
  • Illés József (1 gól)
  • Papp Gábor (1 gól)
2021.06.21 | Mérkőzés(ek)
3 Cívis Lokomotív
  • Kálny Zalán (1 gól)
  • Szilágyi Zoltán (1 gól)
  • Jánosi Bálint (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.21 (hétfő) 19:00

Oláh Gábor u. - 5-ös pálya

Játékvezető: Bánkuti Jenő

Részletek megtekintése
2 Pitl Experts
  • Huri Róbert (1 gól)
  • Horváth Ádám (1 gól)
2 FC Létramester
  • Ihracska Tamás (1 gól)
  • Viczján Gábor (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.21 (hétfő) 21:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Vékony Tamás

Részletek megtekintése
3 Aqua Generál - Lendület FC
  • Antal Arnold (1 gól)
  • Szabó István (1 gól)
  • Simon Norbert (1 gól)
3 Iron Monkey Cycle
  • Erdõs András (1 gól)
  • Szûcs Balázs (1 gól)
  • Borbély Dániel (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.21 (hétfő) 21:00

Oláh Gábor u. - 2-es pálya

Játékvezető: Szilágyi Zoltán

Részletek megtekintése
7 KorinMed AEK
  • Illés József (3 gól)
  • Papp Gábor (3 gól)
  • Kósa Szabolcs (1 gól)
2021.06.22 | Mérkőzés(ek)
2 Kolónia FC
  • Nagy Nándor Márton (2 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.22 (kedd) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Baradziej László

Részletek megtekintése
4 Iron Monkey Cycle
  • Erdõs András (1 gól)
  • Szûcs Balázs (1 gól)
  • Kovács Ádám Attila (1 gól)
3 Cívis Lokomotív
  • Faragó Bence (1 gól)
  • Szilágyi Zoltán (1 gól)
  • Jánosi Bálint (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.22 (kedd) 19:00

Oláh Gábor u. - 5-ös pálya

Játékvezető: Szilágyi Zoltán

Részletek megtekintése
4 Retek FC
  • Kremniczki Ferenc (1 gól)
  • Tamás Márk (1 gól)
  • Papp Ádám (2 gól)
2 KorinMed AEK
  • Kósa Szabolcs (1 gól)
  • Illés József (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.22 (kedd) 20:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Baradziej László

Részletek megtekintése
10 Deportivo Nyakonrúglak
  • Sveda Tamás (1 gól)
  • Gaál Roland (1 gól)
  • Karalyos Róbert (1 gól)
  • Molnár Bálint (1 gól)
  • Takács Tamás (3 gól)
  • Faghiura Radu (3 gól)
2021.06.23 | Mérkőzés(ek)
1 Máv-Irodatechnika.com
  • Cserei József (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.23 (szerda) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Falvai Csaba

Részletek megtekintése
6 FC Létramester
  • Ihracska Tamás (1 gól)
  • Viczján Gábor (1 gól)
  • Gulyás Gábor (2 gól)
  • Szászi Sándor (2 gól)
2021.06.24 | Mérkőzés(ek)
6 MRK-Struktúra
  • Kádár Péter (2 gól)
  • Hajnal Gergő (1 gól)
  • Matlag István (3 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.24 (csütörtök) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Molnár Csaba

Részletek megtekintése
7 Aqua Generál - Lendület FC
  • Gáspár Zsolt (1 gól)
  • Antal Arnold (2 gól)
  • Árva Dávid (1 gól)
  • Szakál Szabolcs (3 gól)
7 Pitl Experts
  • Huri Róbert (1 gól)
  • Fekete Csaba (1 gól)
  • Ambrus Dávid (1 gól)
  • Horváth Ákos (1 gól)
  • Horváth Ádám (3 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.24 (csütörtök) 19:00

Oláh Gábor u. - 3-as pálya

Játékvezető: Horváth Béla

Részletek megtekintése
2 Kolónia FC
  • Gődér Attila (1 gól)
  • Bakó Mihály (1 gól)
7 Deportivo Nyakonrúglak
  • Sveda Tamás (1 gól)
  • Karalyos Róbert (2 gól)
  • Rácz Norbert (1 gól)
  • Takács Tamás (3 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.24 (csütörtök) 20:45

Oláh Gábor u. - 5-ös pálya

Játékvezető: Bánkuti Jenő

Részletek megtekintése
2021.06.25 | Mérkőzés(ek)
1 BORÉP Hungária
  • Molnár Gábor (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.25 (péntek) 21:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Búzás Vince

Részletek megtekintése
2 MRK-Struktúra
  • Kádár Péter (1 gól)
  • Matlag István (1 gól)
2021.06.28 | Mérkőzés(ek)
4 FC Létramester
  • Ihracska Tamás (2 gól)
  • Kató Márk (1 gól)
  • Bereczki Dániel (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.28 (hétfő) 19:00

DE Egyetem Agrár - 1-es pálya

Játékvezető: Szilágyi Zoltán

Részletek megtekintése
1 Cápák FC
  • Szabó Balázs (1 gól)
5 Retek FC
  • Kremniczki Ferenc (1 gól)
  • Tamás Márk (3 gól)
  • Papp Ádám (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.28 (hétfő) 20:00

Oláh Gábor u. - 1-es pálya

Játékvezető: Baradziej László

Részletek megtekintése
2 Pitl Experts
  • Fekete Csaba (1 gól)
  • Végh László (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.28 (hétfő) 21:00

Oláh Gábor u. - 5-ös pálya

Játékvezető: Papp János

Részletek megtekintése
0 Máv-Irodatechnika.com Ki nem állás
2021.06.29 | Mérkőzés(ek)
6 Cívis Lokomotív
  • Puskás Richárd (1 gól)
  • Csákó Gergő (1 gól)
  • Murvai Viktor (1 gól)
  • Kovács Ákos (3 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.29 (kedd) 19:00

Oláh Gábor u. - 5-ös pálya

Játékvezető: Horváth Béla

Részletek megtekintése
2 FC Létramester
  • Viczján Gábor (1 gól)
  • Ihracska Tamás (1 gól)
2021.06.30 | Mérkőzés(ek)
6 Cápák FC
  • Torró Lóránt (2 gól)
  • Szabó Balázs (2 gól)
  • Zsurka János (1 gól)
  • Balázs Attila (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.30 (szerda) 19:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Falvai Csaba

Részletek megtekintése
10 MRK-Struktúra
  • Rácz Norbert (1 gól)
  • Kádár Péter (3 gól)
  • Czumbil Gergő (2 gól)
  • Matlag István (4 gól)
3 Iron Monkey Cycle
  • Kiss Levente (1 gól)
  • Szûcs Balázs (1 gól)
  • Erdõs András (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.30 (szerda) 19:00

Oláh Gábor u. - 2-es pálya

Játékvezető: Bánkuti Jenő

Részletek megtekintése
1 Aqua Generál - Lendület FC
  • Antal Arnold (1 gól)
3 Kolónia FC
  • Marozsán Dávid (1 gól)
  • Tolnai Ádám (1 gól)
  • Szilágyi Dávid (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.30 (szerda) 20:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Falvai Csaba

Részletek megtekintése
5 BORÉP Hungária
  • Horváth János (2 gól)
  • Fehér László (1 gól)
  • Balogh Csaba (1 gól)
  • Hajdú Ádám Márk (1 gól)
5 Pitl Experts
  • Huri Róbert (1 gól)
  • Horváth Ádám (1 gól)
  • Sarkadi Ákos (1 gól)
  • Balogh Béla (1 gól)
  • Végh László (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.06.30 (szerda) 20:00

Oláh Gábor u. - 3-as pálya

Játékvezető: Bánkuti Jenő

Részletek megtekintése
7 KorinMed AEK
  • Kósa Szabolcs (1 gól)
  • Illés József (2 gól)
  • Rácz Szabolcs (1 gól)
  • Papp Gábor (3 gól)
2021.07.01 | Mérkőzés(ek)
4 KorinMed AEK
  • Ungvári Gergely (1 gól)
  • Kósa Szabolcs (2 gól)
  • Papp Gábor (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.07.01 (csütörtök) 20:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Márton József

Részletek megtekintése
2 Kolónia FC
  • Bíró Kristóf (1 gól)
  • Tolnai Ádám (1 gól)
9 MRK-Struktúra
  • Rácz Norbert (1 gól)
  • Kádár Péter (4 gól)
  • Czumbil Gergő (1 gól)
  • Matlag István (3 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.07.01 (csütörtök) 21:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Márton József

Részletek megtekintése
4 Máv-Irodatechnika.com
  • Cserei József (1 gól)
  • Ifj. Sigér Sándor (3 gól)
2021.07.02 | Mérkőzés(ek)
2 Aqua Generál - Lendület FC
  • Szakál Szabolcs (1 gól)
  • Oláh Csaba (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.07.02 (péntek) 20:45

DEAC 1. pálya

Játékvezető: Erdélyi Sándor

Részletek megtekintése
4 Deportivo Nyakonrúglak
  • Gaál Roland (1 gól)
  • Molnár Bálint (1 gól)
  • Takács Tamás (2 gól)
3 BORÉP Hungária
  • Grega Dávid (1 gól)
  • Balogh Csaba (1 gól)
  • Mező Róbert (1 gól)
VS

DVKLSZ Bajnokság
3. Osztály

Mérkőzés jegyzőkönyve

2021.07.02 (péntek) 21:00

DE Egyetem Agrár - 2-es pálya

Játékvezető: Futó Zsolt

Részletek megtekintése
2 Iron Monkey Cycle
  • Szûcs Balázs (2 gól)